Technické služby a Věznice Příbram – Bytíz navázali spolupráci, díky které se do pracovních aktivit zapojují lidé ve výkonu trestu.
První akcí byla činnost na náměstí Hynka Kličky, kde proběhl úklid celého okolí včetně pomníku obětem 1. světové války.
