V březnu jsme se starostou města Mgr. Janem Konvalinkou prohlédli budovu Na Marii a přilehlé okolí nádvoří Msgre. Korejse. Část budovy sloučí jako byty s pečovatelskou službou, do přízemí se v létě bude stěhovat knihovna. Bývalá těžební věž slouží k činnosti Spolku Prokop. Do budoucna má její využití velký potenciál – byty, výstavní síň, spolková činnost …(?), bude nutná oprava fasády. Momentálně žádný konkrétní projekt není na stole, město čekají velké finančně náročné akce (zkapacitnění ČOV, výstavba akvaparku), poté se uvidí.
